Ümitköy Kanalizasyon Arıza, Tıkanıklık Açma

Yaşadığımız binaların, çalıştığımız işyerlerinin, fabrikaların atık suları bina dışında bulunan rögarlarda toplanarak kanalizasyon boruları ile şehir kanalizasyon sistemine bağlanır. Yapıların önemli bir parçası olan atık su tesisatlarının projelerine uygun olarak yapılması gerekmektedir.

Usulüne uygun olarak döşenmeyen atık su tesisatları zamanla çeşitli maddeler tarafından tıkanır ve kullanılmaz hale gelir. Projelerine uygun olarak yapılmayan ve çapları dar olan borular kısa zaman içerisinde aşınma nedeniyle çamurlaşma, katılaşan yağ, çakıl, kum, toprak, pet şişe gibi katı maddelerden dolayı tıkanır ve problem oluşturur. Kanalizasyon borularının yanlış işçilik nedeniyle eğimlerinin olması gerektiği gibi verilmemesi nedeniyle kanalizasyon sistemlerinde sorunlara neden olur.

Binalardaki atık su tesisatları sıva altında, kanalizasyon sistemleri toprak altında bulunduğundan dolayı tıkanıklık açma sorunlarında tesisatlara zarar vermeden ve kırım işlemi yapmadan oluşan tıkanıklığın açılması hem zaman hem masraf açısından önemlidir. Eski tip yöntemlerle kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi başarısız olabilir ve beklenmedik masraflar çıkarabilir.

Günümüzde teknolojinin gelişimiyle birlikte kanalizasyon tıkanıklığı açma problemlerinde tüm dünyanın kullanımına sunulan modern kanal açma makinaları ve görüntülü kanal açma robotlarıyla birlikte kanal tıkanıklığı problemlerinin giderilmesi daha kolay ve daha ekonomik hale gelmiştir. Ümitköy Kanalizasyon Açma Ankara'nın eski yerleşim bölgelerinden biri olan Ümitköy'de de altyapı sorunları nedeniyle kanalizasyon tıkanıklıkları meydana gelmektedir.

Kanalizasyon sisteminin sağlıklı çalışmaması durumunda, tıkanıklık ve atık su kaçağı şeklinde meydana gelen arızalarda oluşan çirkin görüntü, pis koku ve sağlığımızı tehdit eden durumlar meydana gelir.

Ankara kanal tıkanıklığı açma konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz yaşadığınız kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınızda sizlere yardımcı olmaktadır. Kanal tıkanıklığı Açma servisimiz en kısa zamanda ve uygun fiyatlarla sorununuzu çözüp çevreye verilen çirkin görüntüden sizleri kurtaracaktır.

Kombine Kanal Temizleme araçlarımızla hizmet veren konusunda uzman ekiplerimiz kırma işlemine gerek kalmadan kanalizasyon tıkanıklıklarını açmakta, periyodik kanal temizleme işlemini yapmaktadır.

Bizim için; Müşteri Memnuniyeti yaptığımız işlerin kalitesi kadar önemlidir.

kanalizasyon açma firması iletişim

Son Teknoloji, Modern Cihazlarımızla ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz.

Ankara Kanal Açma
vidanjör kiralama firması iletişimAra
vidanjör kiralama iletişim Yol Tarifi