Logar Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon hatlarının belli aralıklarla bağlı olduğu havalandırma bacalarına logar denir. Loglarların içerisinde kullanımdan dolayı biriken partiküller, kağıtlar, logarlara girebilen taş ve toprak parçaları zaman zaman logarların tıkanmasına ve pis atıkların kanalizasyona rahatça akmalarına engel olur. Çevresel faktörlerin etkisiylede tıkanabilen logarların düzenli olarak temizlenmesi ve çalışır halde tutulması gerekmektedir.

Logar tıkanıklıkları etrafa kötü koku yayılmasına, logarların taşmasına ve pis atıkların çevreye yayılmasına neden olur. Yaşadığımız çevreye ve insan sağlığına olumsuz etkileri olan bu durumun meydana gelmemesi için logarların bakımlarının yapılması özellikle insan nüfusunun fazlaca olduğu kamu kurumları, binalar, okullar, hastaneler, apartman siteleri gibi binalarda önem arzetmektedir.

Özellikle eski binalarda logarların yerinin bilinmemesi logar yerlerinin tespitini zorlaştırmaktadır. Ankara Kanalizasyon Açma firmaları arasında yer alan firmamız bu konuda deneyimli ve uzman Logar Açma ekibi ile teknolojik cihazlar kullanarak kazı ve kırım işlemi yapmadan logar yerlerini tespit edip soruna müdahale etmektedir.

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma konusunda yaşadığınız her türlü tıkanıklık sorunlarınızda firmamızı aradığınızda en kısa sürede sizlere ulaşıp, kanal görüntüleme cihazlarımızla logar tıkanıklığını tespit edip uygun maliyetlerle tıkanıklık sorunuzu çözüme kavuşturuyoruz.

Logar Temizleme

Yaşadığımız binaların kanalizasyon giderlerinin ve logarlarının her zaman çalışır vaziyette ve açık olması gerekmektedir. Düzenli olarak temizliği yapılan kanal hatlarında tıkanıklığa sebep olabilecek maddeler logar temizliği esnasında kanal hattından çıkarıldığı için herhangi bir tıkanıklığa sebep olmaz. Ankara Logar Tıkanıklığı Açma

Binaların ve işyerlerinin gider tesisatlarının bağlı olduğu kanal hatlarının tıkanması tüm bina için sorun olacağından logarların bakımlarının yapılması ve düzenli olarak logar temizleme işleminin yapılması logar tıkanıklığı sorunlarının yaşanmaması açısından önemlidir.

Tecrübe ve uzmanlık isteyen bu işte gelişigüzel yapılan logar sistemleri ileride ciddi sorunlara neden olur. Usulüne uygun yapılan pis su logarlarında pis su ve atıklar kanal içerisinden akar ve böylece katı maddelerin birikmesi etrafa kötü kou yayılması engellenmiş olur.

Ankara logar tıkanıklığı açma ve logar temizleme işlerinizde firmamız sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Logar tıkanıklığı açma fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz. Hizmetlerimiz sorunun çözümüne odaklı olup uzman ve deneyimli logar açma ekibimiz sorununuzu çözüme kavuşturacaktır.

Bizim için; Müşteri Memnuniyeti yaptığımız işlerin kalitesi kadar önemlidir.

kanalizasyon açma firması iletişim

Son Teknoloji, Modern Cihazlarımızla ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz.

Ankara Kanal Açma
vidanjör kiralama firması iletişimAra
vidanjör kiralama iletişim Yol Tarifi