Banyo Tıkanıklığı Açma

Kişisel ihtiyaçlar için hergün kullandığımız banyolarımızın gider boruları çeşitli nedenlerden dolayı tıkanır. Temizlik ve hijyen açısından banyolarımızın temiz olması gerekir. Kullanımdan dolayı banyo giderlerinde biriken saç, sabun köpüğü, şehir sularında bulunan kireç ve temizlik maddeleri banyo giderlerinde boruların çeperlerinin daralmasına sebep olur ve su akışını engeller. Banyo giderlerinde biriken bu kalıntılar zamanlar katılaşarak sertleşir ve su akışını tamamen kesebilir ve banyoda kötü kokular oluşmaya başlar.

Basit olan tıkanıklıklarda kullandığımız lavaboaçıcı maddeler, tuz ruhu, porçöz gibi çeşitli kimyasal maddeler geçicide olsa banyo tıkanıklıklarını açabilir. Ancak daha zor olan banyo tıkanıklıklarında bu yöntemler işe yaramayacaktır.

Banyo tıkanıklığı açma işlemi sırasında daha önceleri gider tesisatını ortaya çıkarmak için banyo fayansları kırılır tıkalı olan bölge bulunurdu. Hem işin uzun sürede bitmesi, zahmetli olması hem de maliyet açısından istenmeyen masraflar çıkaran bu yöntem artık kullanılmamaktadır.

Ankara Banyo Tıkanıklığı Açma

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte banyo tıkanıklıkları için geliştirilen kameralı görüntüleme cihazları, tıkanıklık açma robotları sayesinde tadilata gerek kalmadan, kırım işi yapmadan banyo tıkanıklıkları açılmaktadır. Banyo gideri tıkanıklığı sorunlarınızda sizlerde modern dünyada kullanılan bu teknolojik aletler sayesinde zahmetsiz ve uygun maliyetlerle kurtulabilirsiniz.

Ankara Banyo tıkanıklığı açma konusunda uzman ve deneyimli olan ekibimiz banyo tıkanıklığı açma işlemleri sırasında banyonuzda tadilat ve kazı işlemine gerek olmadan banyo tıkanıklığı açma sorununuzu çözüme kavuşuracaktır.

Ankara'nın deneyimli Gider Tıkanıklığı Açma Firmalarından olan Kuzey Yapı İnşaat ve Altyapı Ltd. Şti. yaşadığınız banyo tıkanıklığı açma sorunlarınızın çözümü için 7/24 hizmet vermektedir.

Ankara Banyo Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Bizim için; Müşteri Memnuniyeti yaptığımız işlerin kalitesi kadar önemlidir.

kanalizasyon açma firması iletişim

Son Teknoloji, Modern Cihazlarımızla ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz.

Ankara Kanal Açma
vidanjör kiralama firması iletişimAra
vidanjör kiralama iletişim Yol Tarifi