Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklıkları hayatımızı zorlaştıran, sağlığımızı tehdit eden bir durumdur. Kanalizasyon tıkanıklıklarının çeşitli nedenleri vardır. Tuvalet, banyo, mutfak giderleri kanalizasyon sistemine bağlıdır.

Günlük yaşantımızda kullandığımız bu yerlerden kanalizasyon sistemine çeşitli atıklar karışmaktadır. Genellikle yağ, kir, kağıt parçaları, tuvalet kağıdı, havlu, çocuk bezi, temizlik bezleri gibi maddeler kanalizasyon sisteminde boru çevrelerine tutunur ve zamanla sertleşir.

Kanalizasyon sistemleri sadece yaşadığımız alanlardan gelen maddelerle tıkanmaz. Kanalizasyon tıkanıklığının sebeplerinden biride inşaat sırasında yapılan işçilik hatalarıdır. Eğimin yanlış verilmesi, kanalizasyon hattını oluşturan boruların birbirine tam oturtulmaması ve projeye uygun kanalizasyon sisteminin yapılmaması gibi nedenler kanalizasyon tıkanıklıklarına yol açar. Ankara Kanalizasyon Açma, Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon tıkanıklığına yol açan dış etmenler arasında; ağaç köklerinin kanalizasyon borularındaki çatlaklardan borunun içine doğru uzaması ve boruyu tamamen kapatmasıdır. Ayrıca yağışlı havalarda yollardan ve çevreden gelen toz, taş ve toprak parçaları da kanalizasyon sistemindeki boruları doldurup, zamanla kanalizasyon tıkanıklığına yol açar.

Ankara çankaya kanal açma firması olarak hizmet veriyoruz. Logar tıkanıklığı açma, logar tamiri, kanalizasyon tamiri, kanal açma ve vidanjör hizmetleri konusunda uzman ve deneyimli ekibe sahibiz. Modern kanal açma makinası ve araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Kanal açma, kanalizasyon açma ve Logar temizleme fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

KANALİZASYON TEMİZLEME

Çeşitli nedenlerle tıkanabilen kanalizasyon sistemlerinin belirli aralıklarla temizlenmesi hem maliyet hem zaman açısından önemlidir. Günümüzde Kanalizasyon temizliği için geliştirilen son teknoloji modern cihazlar mevcuttur. Görüntülü kanalizasyon cihazları kanalizasyon tıkanıklığının yerini ve nedenini tam olarak tespit etmeye yarar. Kanalizasyon sisteminizi neyin tıkadığını ve çalışmaz duruma getirdiğini anlamanın en iyi ve tek yolu kanalizasyon sistemine görüntülü cihaz göndermektir. Görüntü kamerası kanalizasyon borularını incelemede veya kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarını teşhis etmede kullanılır.

Kanalizasyon hatlarınızın yapısal bütünlüğünü, kanalizasyon hattınızdaki boruların ağaç köklerinin girmesine izin verebilecek veya kanalizasyon hatlarında tıkanmalara neden olabilecek herhangi bir çatlak, kırılma olup olmadığını kontrol edebiliriz.

Kameralı sistemle kanalizasyon tıkanıklığının nedeni ve tam yeri belli olduktan sonra, kanalizasyon borularının içerisine yüksek basınçlı kanal açma su jeti basınçlı su uygulanır. Basınçlı su uygulaması ile kanalizasyon içerisindeki boruların içerisi tam anlamıyla temizlenmiş olur.

Güvenilir ve işinde uzman bir firma arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Önceliğimiz memnuniyeti ve kaliteli işçiliktir. Ankarada en deneyimli Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Firmaları arasında olan firmamız günün her saati sizlere hizmet vermektedir.

Bizim için; Müşteri Memnuniyeti yaptığımız işlerin kalitesi kadar önemlidir.

kanalizasyon açma firması iletişim

Son Teknoloji, Modern Cihazlarımızla ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz.

Ankara Kanal Açma
vidanjör kiralama firması iletişimAra
vidanjör kiralama iletişim Yol Tarifi