ankara ümitköy kanalizasyon arıza

Ümitköy Kanalizasyon Arıza, Tıkanıklık Açma

Yaşadığımız binaların, çalıştığımız işyerlerinin, fabrikaların atık suları bina dışında bulunan rögarlarda toplanarak kanalizasyon boruları ile şehir kanalizasyon sistemine bağlanır. Yapıların önemli bir parçası olan atık su tesisatlarının projelerine uygun olarak yapılması gerekmektedir.

Usulüne uygun olarak döşenmeyen atık su tesisatları zamanla çeşitli maddeler tarafından tıkanır ve kullanılmaz hale gelir. Projelerine uygun olarak yapılmayan ve çapları dar olan borular kısa zaman içerisinde aşınma nedeniyle çamurlaşma, katılaşan yağ, çakıl, kum, toprak, pet şişe gibi katı maddelerden dolayı tıkanır ve problem oluşturur. Kanalizasyon borularının yanlış işçilik nedeniyle eğimlerinin olması gerektiği gibi verilmemesi nedeniyle kanalizasyon sistemlerinde sorunlara neden olur.

Binalardaki atık su tesisatları sıva altında, kanalizasyon sistemleri toprak altında bulunduğundan dolayı tıkanıklık açma sorunlarında tesisatlara zarar vermeden ve kırım işlemi yapmadan oluşan tıkanıklığın açılması hem zaman hem masraf açısından önemlidir. Eski tip yöntemlerle kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi başarısız olabilir ve beklenmedik masraflar çıkarabilir.

Günümüzde teknolojinin gelişimiyle birlikte kanalizasyon tıkanıklığı açma problemlerinde tüm dünyanın kullanımına sunulan modern kanal açma makinaları ve görüntülü kanal açma robotlarıyla birlikte kanal tıkanıklığı problemlerinin giderilmesi daha kolay ve daha ekonomik hale gelmiştir.

Ankara Kanal Açma Firması

Ankara'nın eski yerleşim bölgelerinden biri olan Ümitköy'de de altyapı sorunları nedeniyle kanalizasyon tıkanıklıkları meydana gelmektedir.

Kanalizasyon sisteminin sağlıklı çalışmaması durumunda, tıkanıklık ve atık su kaçağı şeklinde meydana gelen arızalarda oluşan çirkin görüntü, pis koku ve sağlığımızı tehdit eden durumlar meydana gelir.

Ankara kanal tıkanıklığı açma konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz yaşadığınız kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınızda sizlere yardımcı olmaktadır. Kanal tıkanıklığı Açma servisimiz en kısa zamanda ve uygun fiyatlarla sorununuzu çözüp çevreye verilen çirkin görüntüden sizleri kurtaracaktır.

Kombine Kanal Temizleme araçlarımızla hizmet veren konusunda uzman ekiplerimiz kırma işlemine gerek kalmadan kanalizasyon tıkanıklıklarını açmakta, periyodik kanal temizleme işlemini yapmaktadır.

Uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

Ümitköy Bölgesindeki Diğer Hizmetlerimiz

# Ümitköy Vidanjör Hizmeti
# Ümitköy Vidanjör Kiralama
Ümitköy Logar Açma
# Ümitköy Logar Temizliği
# Ümitköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma
# Ümitköy Lavabo Tıkanıklığı Açma
# Ümitköy Mutfak Tıkanıklığı Açma

ankara kanalizasyon açma ankara kanalizasyon arıza ankara logar tıkanıklıgı açma ankara tuvalet tıkanıklığı açma ankara lavabo tıkanıklığı açma ankara tuvalet açma ankara tıkanıklık açma, ümitköy kanal açma ümitköy vidanjör hizmeti ümitköy kanalizasyon açma

100%

Hızlı

100%

Etkili

100%

Uzman Ekip

[wp-review id="1208"]

Son Teknoloji Modern Cihazlarımız ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz. 

İletişim Bilgilerimiz

Atayolu Sokak No : 31 / B Dikmen / Çankaya / Ankara

Tel : 0312 438 51 55
Gsm : 0532 583 19 88
Fax : 0312 438 51 56
E-mail : bilgi [ at ] kuzeyyapı.com.tr

Çalışma Saatleri :
Pazartesi-Cumatesi : 9:00-19:00

/* */

Ara
Yol Tarifi