ankara tıkanık açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma sorunlarında firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekipleri ve teknolojik cihazlarıyla Ankara'nın tüm ilçelerinde her türlü tıkanıklık açma sorunlarına 7/24 hizmet vermekte olup tıkanıklık açma sorunlarınıza en kısa sürede müdahale edip sorununuzu çözmektedir.

Tıkanıklık yaşadığımız mekanlarda bir çok yerde oluşabilir. Banyolarımızda, mutfaklarımızda, kanalizasyonlarda ve gider tesisatlarının olduğu tüm bölgelerde tıkanıklık sorunları istenmeyen bir durumdur. Tıkanıklığın meydana geldiği bölgeye bilinçsiz olarak yapılan müdahaleler tesisata zarar verebilir ve sorunun çözümünde beklenmeyen masraflara yol açabilir.

Tıkanıklık açma sorunlarına en kısa sürede ve modern ekipmanlarla müdahale edildiğinde tıkanıklık problemi en az masrafla ve tıkanıklığın meydana geldiği bölgede kırma işlemine gerek kalmaksızın en kısa sürede en ekonomik şekilde ortadan kalkar.

Kuzey Yapı İnşaat ve Altyapı Ltd. Şti. olarak mutfak tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı, logar tıkanıklığı gibi her türlü tıkanıklık açma problemleriniz de uygun fiyatlarla ve tesisatınıza zarar vermeden sizlere yardımcı oluyoruz.

Ankara Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma sorunlarının çözümü için firmamız kameralı tıkanıklık açma robotları kullanmaktadır. Kamera ile tıkanıklığın meydana geldiği bölge tam olarak tespit edilir ve tıkanıklığın cinsine ve yerine göre tıkanıklık açma cihazlarımızla müdahale edilerek tıkanıklık sorunu ortadan kaldırılır. Tıkanıklık açma işlemi sırasında hijyen ve insan sağlığı bakımından gerekli önlemleri alıyoruz.

Kuzey Yapı İnşaat ve Altyapı Ltd. Şti. olarak her türlü tıkanıklık açma problemleriniz de uzman ve modern cihazlara sahip tıkanıklık açma firmalarından hizmet almanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler

# Ankara Vidanjör Kiralama
# Ankara Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
# Ankara Tıkanıklık Açma
# Ankara Logar Tıkanıklığı Açma
# Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma
# Ankara Banyo Tıkanıklığı Açma
# Ankara Kanalizasyon Arıza
# Ankara Logar Tıkanıklıgı Açma
# Ankara Tuvalet Açma
# Ankara Kanalizasyon Açma
# Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma
# Ankara Kanalizasyon Arıza
# Ankara Lavabo Açma

100%

Hızlı

100%

Etkili

100%

Uzman Ekip

[wp-review id="695"]

Son Teknoloji Modern Cihazlarımız ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz. 

İletişim Bilgilerimiz

Atayolu Sokak No : 31 / B Dikmen / Çankaya / Ankara

Tel : 0312 438 51 55
Gsm : 0532 583 19 88
Fax : 0312 438 51 56
E-mail : bilgi [ at ] kuzeyyapı.com.tr

Çalışma Saatleri :
Pazartesi-Cumatesi : 9:00-19:00

/* */

Ara
Yol Tarifi