ankara vidanjor_hizmetleri

Vidanjör Hizmetleri

Kanalizasyon uzun yılından beri şehirlerin alt yapısında kullanılmaktadır ancak bu alt yapılar bazı sorunlarıda beraberinde getirmiştir. Bu sorunların biri de kanalizasyon tıkanıklığıdır. Kanalizasyon tıkanıklığı genellikle apartman dairelerinin, apartman ana pis su gider hatlarının, villa ve müstakil yapıların, hastane, okul, otel, kamu kurumları, fabrikalar kısacası tuvalet ve atık su tesisatı olan tüm binaların yaşadığı ve oldukça sık görülen problemlerden biridir.

Kanalizasyon tıkanıklıklarının açılması ve tıkanıklık sorunlarının giderilmesi için kullanılan Kombine Kanal Temizleme araçlarımızla, tüm ülke genelinde ve Ankara'nın tüm ilçelerinde Özel Vidanjör Hizmeti veriyoruz.

Ankara Vidanjör Hizmetleri

Kanalizasyon tıkanıklıkları kanal hatlarının içerisinde bulunan atıklardan dolayı özellikle Çevre ve İnsan Sağlığı üzerinde olumsuzluklar yaratmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklıkları eskiden insan gücüyle açılıyordu. Ancak teknolojik gelişmelerle birlikte üzerlerinde bulunan ve kuvvetli basınçlı suyla tıkalı olan kanal hatlarının açılmasını sağlayan Kuka, kanallarda ve logarlarda bulunan pis suyun çekilmesini sağlayan Vidanjör ile Kombine Kanal Temizleme araçları kanal açma ve kanal temizleme işlerini daha güvenli, daha hızlı ve daha az maliyetli hale getirdi.

Vidanjör Hizmeti ve Özel Vidanjör Kiralama Hizmetleri ihtiyaçlarınızı en son teknoloji ile donatılmış ve konusunda uzmanlaşmış ekiplerimizle etkili ve hızlı çözüme kavuşturan firmamız 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Etiketler

# Ankara Vidanjör Firması
# Ankara Vidanjör Hizmeti
# Ankara Özel Vidanjör Kiralama Firması
# Ankara Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
# Ankara Kanal Açma Firması
# Ankara Periyodik Kanal Temizliği
# Logar Açma
# Logar Temizleme
# Vidanjör Kiralama Ankara
# Ankara Vidanjör Firmaları
# Vidanjör Hizmeti

100%

Hızlı

100%

Etkili

100%

Uzman Ekip

[wp-review id="606"]

Son Teknoloji Modern Cihazlarımız ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz. 

İletişim Bilgilerimiz

Atayolu Sokak No : 31 / B Dikmen / Çankaya / Ankara

Tel : 0312 438 51 55
Gsm : 0532 583 19 88
Fax : 0312 438 51 56
E-mail : bilgi [ at ] kuzeyyapı.com.tr

Çalışma Saatleri :
Pazartesi-Cumatesi : 9:00-19:00

/* */

Ara
Yol Tarifi