Ankara Özel Vidanjör Hizmetleri

Kanalizasyon uzun yılından beri şehirlerin alt yapısında kullanılmaktadır ancak bu alt yapılar bazı sorunlarıda beraberinde getirmiştir. Bu sorunların biri de kanalizasyon tıkanıklığıdır. Kanalizasyon tıkanıklığı genellikle apartman dairelerinin, apartman ana pis su gider hatlarının, villa ve müstakil yapıların, hastane, okul, otel, kamu kurumları, fabrikalar kısacası tuvalet ve atık su tesisatı olan tüm binaların yaşadığı ve oldukça sık görülen problemlerden biridir. Ankara Özel Vidanjör, Vidanjör Kiralama

Kanalizasyon tıkanıklıklarının açılması ve tıkanıklık sorunlarının giderilmesi için kullanılan Kombine Kanal Temizleme araçlarımızla, tüm ülke genelinde ve Ankara'nın tüm ilçelerinde Özel Vidanjör Hizmeti veriyoruz. Kanalizasyon tıkanıklıkları kanal hatlarının içerisinde bulunan atıklardan dolayı özellikle Çevre ve İnsan Sağlığı üzerinde olumsuzluklar yaratmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklıkları eskiden insan gücüyle açılıyordu. Ancak teknolojik gelişmelerle birlikte üzerlerinde bulunan ve kuvvetli basınçlı suyla tıkalı olan kanal hatlarının açılmasını sağlayan Kuka, kanallarda ve logarlarda bulunan pis suyun çekilmesini sağlayan Vidanjör ile Kombine Kanal Temizleme araçları kanal açma ve kanal temizleme işlerini daha güvenli, daha hızlı ve daha az maliyetli hale getirdi.

Vidanjör Nedir?

Kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklıları açmada ve kanalizasyon sistemlerinin olmadığı yerlerdeki foseptik kuyularındaki atıkları çekmek için kullanılan modern cihazlardır. Araç üzerinde bulunan Santrifuj pompa vasıtasıyla atıkları kendi deposuna pompalar.

Vidanjör Nerelerde Kullanılır?

Kanalizasyon sistemlerinin yetersiz olduğu yerlerde meydana gelen kanalizasyon tıkanmalarında kanal hattının boşaltılması ve temizlenmesi, kanalizasyon kanallarının bulunmadığı yerlerde atık suların biriktirildiği foseptik depolarının boşaltılıp atık sularının tahliyesine ve taşınmasında kullanılır.

Kanalizasyon temizlenmesi, atık suyun başka yere taşınması gibi işlerde kullanılan Vidanjörler özellikle büyük ve acil kanalizasyon tıkanmalarında kesin çözümdür.

Ankara Vidanjör Kiralama Firmaları

Kanalizasyon Temizleme, Yağlı Kanal Temizleme, Foseptik Tanklarının temizlenmesi ve Kanal Hatlarının açılması gibi çeşitli konularda hizmet veren Ankara Vidanjör Kiralama Firmaları arasında en güvenilir ve en hızlı yanıt veren firma olarak 18 yıldır hizmet vermekteyiz. Vidanjör Hizmetleri, Vidanjör kiralama fiyatları konusunda firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz. Vidanjör Hizmeti ve Özel Vidanjör Kiralama Hizmetleri ihtiyaçlarınızı en son teknoloji ile donatılmış ve konusunda uzmanlaşmış ekiplerimizle etkili ve hızlı çözüme kavuşturan firmamız 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Bizim için; Müşteri Memnuniyeti yaptığımız işlerin kalitesi kadar önemlidir.

kanalizasyon açma firması iletişim

Son Teknoloji, Modern Cihazlarımızla ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz.

Ankara Kanal Açma
vidanjör kiralama firması iletişimAra
vidanjör kiralama iletişim Yol Tarifi