ankara logar tıkanıklıgı açma

Logar Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon hatlarının belli aralıklarla bağlı olduğu havalandırma bacalarına logar denir. Loglarların içerisinde kullanımdan dolayı biriken partiküller, kağıtlar, logarlara girebilen taş ve toprak parçaları zaman zaman logarların tıkanmasına ve pis atıkların kanalizasyona rahatça akmalarına engel olur. Çevresel faktörlerin etkisiylede tıkanabilen logarların düzenli olarak temizlenmesi ve çalışır halde tutulması gerekmektedir.

Logar tıkanıklıkları etrafa kötü koku yayılmasına, logarların taşmasına ve pis atıkların çevreye yayılmasına neden olur. Yaşadığımız çevreye ve insan sağlığına olumsuz etkileri olan bu durumun meydana gelmemesi için logarların bakımlarının yapılması özellikle insan nüfusunun fazlaca olduğu kamu kurumları, binalar, okullar, hastaneler, apartman siteleri gibi binalarda önem arzetmektedir.

Özellikle eski binalarda logarların yerinin bilinmemesi logar yerlerinin tespitini zorlaştırmaktadır. Ankara Kanalizasyon Açma firmaları arasında yer alan firmamız bu konuda deneyimli ve uzman Logar Açma ekibi ile teknolojik cihazlar kullanarak kazı ve kırım işlemi yapmadan logar yerlerini tespit edip soruna müdahale etmektedir.

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma konusunda yaşadığınız her türlü tıkanıklık sorunlarınızda firmamızı aradığınızda en kısa sürede sizlere ulaşıp, kanal görüntüleme cihazlarımızla logar tıkanıklığını tespit edip uygun maliyetlerle tıkanıklık sorunuzu çözüme kavuşturuyoruz.

Logar Temizleme

Yaşadığımız binaların kanalizasyon giderlerinin ve logarlarının her zaman çalışır vaziyette ve açık olması gerekmektedir. Düzenli olarak temizliği yapılan kanal hatlarında tıkanıklığa sebep olabilecek maddeler logar temizliği esnasında kanal hattından çıkarıldığı için herhangi bir tıkanıklığa sebep olmaz.

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma

Binaların ve işyerlerinin gider tesisatlarının bağlı  olduğu kanal hatlarının tıkanması tüm bina için sorun olacağından logarların bakımlarının yapılması ve düzenli olarak logar temizleme işleminin yapılması logar tıkanıklığı sorunlarının yaşanmaması açısından önemlidir.

Ankara logar tıkanıklığı açma ve logar temizleme işlerinizde firmamız sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz sorunun çözümüne odaklı olup uzman ve deneyimli logar açma ekibimiz sorununuzu çözüme kavuşturacaktır.

Etiketler

# Ankara Logar Tıkanıklığı Açma
# Ankara Logar Temizleme
# Ankara Vidanjör Kiralama
# Ankara Özel Vidanjör Hizmeti
# Ankara Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
# Ankara Periyodik Kanal Temizliği
# Vidanjör Kiralama Ankara
# Ankara Vidanjör Hizmeti
# Ankara Vidanjör Firmaları
# Ankara Kanal Açma
# Logar Temizleme Ankara
# Ankara Kanalizasyon Açma
# Ankara Kanalizasyon Arıza
# Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma
# Ankara Tıkanıklık Açma

100%

Hızlı

100%

Etkili

100%

Uzman Ekip

[wp-review id="797"]

Son Teknoloji Modern Cihazlarımız ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz. 

İletişim Bilgilerimiz

Atayolu Sokak No : 31 / B Dikmen / Çankaya / Ankara

Tel : 0312 438 51 55
Gsm : 0532 583 19 88
Fax : 0312 438 51 56
E-mail : bilgi [ at ] kuzeyyapı.com.tr

Çalışma Saatleri :
Pazartesi-Cumatesi : 9:00-19:00

/* */

Ara
Yol Tarifi