ankara kanalizasyon tıkanıklığı açma

Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon tıkanıklığına özellikle apartmanlarda, sitelerde ve insan sayısının fazla olduğu binaların mutfaklarında kullanılan yağın kanalizasyon giderlerine dökülmesi, bulaşık yıkama esnasında yemek artıklarının kanalizasyon sistemine gönderilmesi neden olmaktadır.

En başta doğaya zarar vererek kanalizasyon sistemini de kullanılmaz hale getirmektedir. Bunlara ek olarak tuvaletlere atılan ıslak mendil, tuvalet kağıtları kanal tıkanmasına neden olabilmektedir. Ayrıca Kanalizasyon sistemine kaçırılabilen havlu, çocuk bezi, temizlik bezleri, temizlik paspası, temizlik süngeri v.b. maddeler de kanalizasyon borularında ve logarlarda birikme yaparak kanal tıkanıklığına neden olmaktadır. Ayrıca ömrü dolan ve yıpranan borularda kanalizasyon tıkanıklığa sebep olmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı problemleri uzman kişiler ve kanalizasyon açma işleminde kullanılan cihzlarla yapılmalıdır.

Ankara Kanal Açma Firması

İnsan sağlığı ve çevre için ciddi bir sorun teşkil eden kanalizasyon tıkanıklığı makinalaşma henüz başlamamışken insangücü ve basit aletlerle ile açılırdı. Ancak biz Ankara Kanalizasyon Açma Firmaları arasında, kanalizasyon tıkanıklığını açmak için son teknoloji makinelerimizle hizmet sağlamaktayız.

Ankara Kanalizasyon Açma

Ankara Kanalizasyon Açma sorunlarının oldukça sık meydana geldiği kentlerimzden biridir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma sorununuzu Ankara Kanalizasyon Açma Firmaları arasında yer alan firmamıza ilettiğiniz andan itibaren, sorununuzu çözmek, kanalizasyon açma ve logar tıkanıklığı açma probleminizi gidermek için ekiplerimiz en kısa zamanda adresinize ulaşarak yaşanılan sorunun cinsi ve yerine göre sipiral robot, yüksek basınçlı su  ve yüksek başınçlı hava ile çalışan kanalizasyon açma ekipmanlarımızla kazı yapmaya gerek kalmadan kanalizasyon açma sorununuzu en kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Ankara Kanalizasyon Açma Firması olarak sizlere hizmet veren Kuzey Yapı İnşaat ve Altyapı Ltd. Şti. olarak teknolojik cihazlarla her türlü kanalizasyon açma sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Ankara'da kanalizasyon açma sorunlarınız için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.

Etiketler

# Ankara Kanalizasyon Açma # Ankara Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma # Ankara Vidanjör Kiralama # Ankara Özel Vidanjör Hizmeti # Ankara Periyodik Kanal Temizliği # Ankara Logar Açma # Ankara Logar Temizleme # Ankara Kanalizasyon Açma # Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma # Ankara Kanalizasyon Arıza # Ankara Logar Tıkanıklıgı Açma # Ankara Tıkanıklık Açma # Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları
100%

Hızlı

100%

Etkili

100%

Uzman Ekip

[wp-review id="654"]

Son Teknoloji Modern Cihazlarımız ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz. 

İletişim Bilgilerimiz

Atayolu Sokak No : 31 / B Dikmen / Çankaya / Ankara

Tel : 0312 438 51 55
Gsm : 0532 583 19 88
Fax : 0312 438 51 56
E-mail : bilgi [ at ] kuzeyyapı.com.tr

Çalışma Saatleri :
Pazartesi-Cumatesi : 9:00-19:00

/* */

Ara
Yol Tarifi