dikmen tıkanıklık açma

Dikmen Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık problemleri pis su giderlerine kaçan yabancı maddeler ve giderlerde biriken atıkların boruları ve kanalları tıkaması sonucunda meydana gelir. Ayrıca yeterli şekilde meyil verilmeden döşenen gider tesiatları da kolayca tıkanabilir.

Çevre ve insan sağlığı için tehlikeli olan bu durumdan kurtulmak için profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir.

Hayatımızı zorlaştıran tıkanıklıkları açmak için eskiden kullanılan pompa ya da çeşitli kimyasallar tıkanıklığın türüne göre yetersiz kalmaktadır. Özellikle gider borularında ve kanallarda sert cisimler, beton parçaları, kök, saç ve yağ birikintileri  tıkanıklığa neden olduysa tıkanıklığın klasik yöntemlerle açılması imkansızdır. Bu durumda profesyonel bir ekip ve modern tıkanıklık açma robotlarıyla müdahale gerekir. Uzman bir ekip tarafından yapılan müdahale tıkanıklık sorunlarınızda fazladan masraf yapmanıza ve yapılarda kırım işlemine gerek kalmadan problemin çözülmesini sağlamaktadır.

Binalarda kullanılan gider tesisatları genellikle plastik malzemelerden yapılır. Bilinçsiz şekilde bu tesisatlardaki tıkanıklığın açılması tesisata zarar verebilir ve problemin daha da büyümesine neden olur.

Tıkanıklığın çeşidine göre kanal görüntüleme kamerası ile tıkanıklığın yeri kesin olarak tespit edildikten sonra yüksek başınçlı su yada gider açma spiral ile yapılan müdahaleler tıkanıklığın kesin olarak çözülmesini sağlamaktadır.

Ankara Tıkanıklık açma firması olarak Ankara Dikmen bölgesinde her türlü kanalizasyon tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı, Mutfak TıkanıklığıBanyo Tıkanıklığı, Lavabo Tıkanıklığı sorunlarınızda son teknoloji modern cihazlarımızla yapılarınıza zarar vermeden uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz.

Dikmen Bölgesindeki Diğer Hizmetlerimiz

# Dikmen Vidanjör Hizmeti
# Dikmen Vidanjör Kiralama
# Dikmen Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
# Dikmen Tıkanıklık Açma
# Dikmen Logar Tıkanıklığı Açma
# Dikmen Tuvalet Tıkanıklığı Açma
# Dikmen Banyo Tıkanıklığı Açma
# Dikmen Kanalizasyon Arıza
# Dikmen Tuvalet Açma
# Dikmen Kanalizasyon Açma
# Dikmen Lavabo Tıkanıklığı Açma
# Dikmen Lavabo Açma

100%

Hızlı

100%

Etkili

100%

Uzman Ekip

ankara kanalizasyon açma ankara kanalizasyon arıza ankara logar tıkanıklıgı açma ankara tuvalet tıkanıklığı açma ankara lavabo tıkanıklığı açma ankara tuvalet açma ankara tıkanıklık açma, dikmen tıkanıklık açma dikmen vidanjör hizmeti dikmen tuvalet tıkanıklığı açma

[wp-review id="725"]

Son Teknoloji Modern Cihazlarımız ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz. 

İletişim Bilgilerimiz

Atayolu Sokak No : 31 / B Dikmen / Çankaya / Ankara

Tel : 0312 438 51 55
Gsm : 0532 583 19 88
Fax : 0312 438 51 56
E-mail : bilgi [ at ] kuzeyyapı.com.tr

Çalışma Saatleri :
Pazartesi-Cumatesi : 9:00-19:00

/* */

Ara
Yol Tarifi