ankara bahcelievler kanalizasyon açma

Bahçelievler Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Ankara'nın en eski semtlerinden biri olan Bahçelievler ve Emek semtlerinde belediyelerin yenileme çalışmalarına rağmen eski sistemlere göre inşa edilen kanalizasyon sisteminde, kanalzasyon sistemine giren yabancı maddeler ve birikintiler ( ağaç kökü, taş, kum, atık yağ v.b.) yüzünden zaman zaman kanalizasyon tıkanıklığı meydana gelmektedir. Ayrıca uzun yıllar kullanılan kanalizasyon boruları bazı kullanım hataları, imalat hataları, yanlış eğim gibi konular sebebiyle deforme olup zarar görebilmektedir. Kanalizasyon tıkanıklıkları çevre ve insan sağlığı açısından oldukça riskli ve tehlikelidir. Gerek kendi sağlığımız gerekse çevre sağlığı için yaşadığımız mekanların sağlıklı ve yaşanabilir olmasını gerekmektedir.

Ankara Kanalizasyon Açma Firması

Kentsel altyapı ihtiyacının en önemli ayaklarından biri olan Kanalizasyon Sistemlerinin başarılı bir şekilde işleyebilmesi için düzenli aralıklarla Kanalizasyon Temizliği yapılması, sistemde bulunan yabancı maddelerin uzaklaştırılması gerekmektedir. Kanalizasyon sistemlerinin havalandırılması ve kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi sırasında, sistemde biriken yabancı maddelerin çıkarılmasını sağlayan Rogarların da (havalandırma bacaları) düzenli olarak temizlenmesi gerekir.

Rogar kapaklarının ve havalandırma bacalarının taş, kum, dal parçaları ile tıkanması kanalizasyon sisteminde metan gazı birikmesine yol açar. Oldukça tehlikeli olan bu durumlarla karşılaşmamak için Kanalizasyon Sistemlerinin düzenli olarak temizliği ve kontrolü oldukça önemlidir.

Kanalizasyon Temizliği, Rogar Temizliği ve Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma işlemlerinin yapılması için işin ehli ve uzman kişiler ile çalışmak ve teknolojik cihazlar kullanmak gerekmektedir. Yanlış yapılan kanalizasyon açma işlemleri tıkanıklık sorununun kısa zamanda tekrarlanmasına neden olmaktadır.

Ankara Kanalizasyon Açma Firmaları arasında yer alan Kuzey Yapı İnşaat ve Altyapı Ltd. Şti. uzun yıllardan beri Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine Kanalizasyon Açma Servisi olarak hizmet vermektedir. İşinde uzmanlaşan ve tecrübeli olan Ankara Kanalizasyon Açma Servisimiz kullandığı teknolojik Kanalizasyon Açma Cihazlarıyla Ankara Bahçelievler ve Emek semtine de hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini gözönünde bulunduran firmamızı yaşadığınız Kanalizasyon Arızası sorunlarınız ve Kanalizasyon Açma işlemleriniz için günün her saatinde 7/24 arayabilirsiniz. Kırma ve kazma işlemine gerek kalmadan kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınızı en kısa sürede, kesin olarak ve profesyonelce çözüme kavuşturuyoruz.

Uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

Bahçelievler / Emek Semtlerindeki Diğer Hizmetlerimiz

# Bahçelievler Ahlatlıbel Vidanjör Kiralama
# Bahçelievler Kanalizasyon Açma
# Bahçelievler Kanal Temizleme
Bahçelievler Logar Açma
# Bahçelievler Logar Temizliği
# Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma
# Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma
# Bahçelievler Mutfak Tıkanıklığı Açma

vidanjör kiralama ankara vidanjör ankara vidanjör ankara bahçelievler vidanjör firmaları ankara özel vidanjör ankara tuvalet açma aski vidanjör ankara kanalizasyon arıza ankara kanalizasyon açma ankara logar tıkanıklıgı açma ankara tuvalet tıkanıklığı açma ankara lavabo tıkanıklığı açma ankara tuvalet açma ankara tıkanıklık açma bahçelievler kanalizasyon arıza

100%

Hızlı

100%

Etkili

100%

Uzman Ekip

[wp-review id="1234"]

Son Teknoloji Modern Cihazlarımız ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz. 

İletişim Bilgilerimiz

Atayolu Sokak No : 31 / B Dikmen / Çankaya / Ankara

Tel : 0312 438 51 55
Gsm : 0532 583 19 88
Fax : 0312 438 51 56
E-mail : bilgi [ at ] kuzeyyapı.com.tr

Çalışma Saatleri :
Pazartesi-Cumatesi : 9:00-19:00

/* */

Ara
Yol Tarifi