Bahçelievler Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Ankara'nın en eski semtlerinden biri olan Bahçelievler ve Emek semtlerinde belediyelerin yenileme çalışmalarına rağmen eski sistemlere göre inşa edilen kanalizasyon sisteminde, kanalzasyon sistemine giren yabancı maddeler ve birikintiler ( ağaç kökü, taş, kum, atık yağ v.b.) yüzünden zaman zaman kanalizasyon tıkanıklığı meydana gelmektedir. Ayrıca uzun yıllar kullanılan kanalizasyon boruları bazı kullanım hataları, imalat hataları, yanlış eğim gibi konular sebebiyle deforme olup zarar görebilmektedir. Kanalizasyon tıkanıklıkları çevre ve insan sağlığı açısından oldukça riskli ve tehlikelidir. Gerek kendi sağlığımız gerekse çevre sağlığı için yaşadığımız mekanların sağlıklı ve yaşanabilir olmasını gerekmektedir. Bahçelievler Kanalizasyon Açma Firması Kentsel altyapı ihtiyacının en önemli ayaklarından biri olan Kanalizasyon Sistemlerinin başarılı bir şekilde işleyebilmesi için düzenli aralıklarla Kanalizasyon Temizliği yapılması, sistemde bulunan yabancı maddelerin uzaklaştırılması gerekmektedir. Kanalizasyon sistemlerinin havalandırılması ve kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi sırasında, sistemde biriken yabancı maddelerin çıkarılmasını sağlayan Rogarların da (havalandırma bacaları) düzenli olarak temizlenmesi gerekir.

Rogar kapaklarının ve havalandırma bacalarının taş, kum, dal parçaları ile tıkanması kanalizasyon sisteminde metan gazı birikmesine yol açar. Oldukça tehlikeli olan bu durumlarla karşılaşmamak için Kanalizasyon Sistemlerinin düzenli olarak temizliği ve kontrolü oldukça önemlidir.

Kanalizasyon Temizliği, Rogar Temizliği ve Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma işlemlerinin yapılması için işin ehli ve uzman kişiler ile çalışmak ve teknolojik cihazlar kullanmak gerekmektedir. Yanlış yapılan kanalizasyon açma işlemleri tıkanıklık sorununun kısa zamanda tekrarlanmasına neden olmaktadır.

Ankara Kanalizasyon Açma Firmaları arasında yer alan Kuzey Yapı İnşaat ve Altyapı Ltd. Şti. uzun yıllardan beri Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine Kanalizasyon Açma Servisi olarak hizmet vermektedir. İşinde uzmanlaşan ve tecrübeli olan Ankara Kanalizasyon Açma Servisimiz kullandığı teknolojik Kanalizasyon Açma Cihazlarıyla Ankara Bahçelievler ve Emek semtine de hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini gözönünde bulunduran firmamızı yaşadığınız Kanalizasyon Arızası sorunlarınız ve Kanalizasyon Açma işlemleriniz için günün her saatinde 7/24 arayabilirsiniz. Kırma ve kazma işlemine gerek kalmadan kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınızı en kısa sürede, kesin olarak ve profesyonelce çözüme kavuşturuyoruz.

Bizim için; Müşteri Memnuniyeti yaptığımız işlerin kalitesi kadar önemlidir.

kanalizasyon açma firması iletişim

Son Teknoloji, Modern Cihazlarımızla ve Deneyimli Uzman Personelimizle Hizmetinizdeyiz.

Ankara Kanal Açma
vidanjör kiralama firması iletişimAra
vidanjör kiralama iletişim Yol Tarifi